NEDELJA, 3. DECEMBER, AWL, KRANJ
AVK BRANIK MARIBOR
01234567890

POROČILO TEKEM

Prvi na turnirju so včeraj nastopili zmaji in zabeležili visoko zmago 28:7 proti koprčanom. Visok ritem v prvi četrtini je dal vedeti, da so fantje v Kranj prišli z jasnim ciljem…zmagati. Tudi v nadaljevanju tekme so zmaji igrali odločno in zbrano. V zadnji sekundi druge četrtine se je med strelce vpisal tudi vratar Gašper Žurbi. S strelom preko celega igrišča je presenetil nasprotnikovega vratarja. Do konca srečanja zmagovalec ni bil vprašljiv.

Naša druga ekipa pa je igrala proti VK Opatija LRH. Izkušnje na strani hrvaške ekipe so tudi tokrat premagale naše fante. Že v prvi četrtini so fantje zaostajali 1:7, kar je v nadaljevanju bilo težko ujeti. Na koncu so morali priznati poraz 4:19.

Danes so varovanci Aleša Komelja prvi skočili v bazen. Nasproti so jim stali mariborčani. Tekma se je začela podobno kot proti VK Opatija. Zaostanek v prvi četrtini 7:2 je že predvidel končnega zmagovalca. Kljub temu so fantje na trenutke pokazali, da znajo igrati in se lahko kosajo z drugimi ekipami vendar jim manjka kilometrina. To pa iz tekme v tekmo pridobivajo.

Včeraj Žurbi danes Florjančič.

Naši vratarji poleg odličnih obramb znajo tudi zadeti. Nejc Florjančič je ob koncu srečanja izkoristil nepazljivost mariborskega vratarja in zadel.

Igralcem Jureta Škofa pa je malo zmanjkalo za preobrat. V prvi četrtini fantje niso začeli zbrano in nasprotnik je to znal izkoristiti. Prednost 3:1 v prvi četrtini je čuval in povečal na 6:3 v drugi četrtini. V tretji in zadnji četrtini so zmaji zaigrali bolj zbrano in odločneje. Vendar za preobrat je bilo to premalo.

POSNETKI TEKEM

3. turnir Alpe Waterpolo League, Kranj

VK LJUBLJANA SLOVAN - VD GRAFIST KOPER 28:7 (6:1, 11:2, 7:2, 4:2)STRELCI TEKME

Stefanović 2, Čanč 5, Potočnik 4, Poličnik, Leskovec 2, Anzulović 2, Cuomo 5, Novak 5, Lipnik 1, Žurbi 1, Kirasič P.

VK LJUBLJANA SLOVAN 2 - VK OPATIJA LRH 4:19 (1:7, 2:5, 0:4, 1:3)STRELCI TEKME

Poličnik 1, Povhe 2, Poznik, Lipnik, Zidar 1, Koder, Florjančič, Petković, Filipović, Kapić

HAVK MLADOST - VK LJUBLJANA SLOVAN 2 23:5 (9:2, 4:1, 4:1, 6:1)STRELCI TEKME

Milosavljević, Poličnik 1, Povhe 3, Poznik, Lipnik, Zidar, Zohil, Koder 1, Kirasič R., Petković, Osmić, Florjančič, Karničar

AVK BRANIK MARIBOR - VK LJUBLJANA SLOVAN 2 24:9 (7:2, 4:1, 7:3, 6:3)STRELCI TEKME

Milosavljević, Poličnik 1, Povhe 2, Poznik 1, Lipnik 2, Zidar, Koder 2, Petković, Filipović, Florjančič 1

VK OPATIJA LRH - VK LJUBLJANA SLOVAN 14:13 (3:1, 3:2, 4:5, 4:5)STRELCI TEKME

Stefanović 2, Čanč 5, Potočnik 2, Poličnik, Leskovec, Anzulović 1, Kirasič B. 1, Stele, Cuomo 2, Novak, Lipnik, Žurbi, Kirasič P.

PRIDRUŽITE SE NAŠEM VATERPOLO KLUBU
LJUBLJANA SLOVAN

VATERPOLO

Zmagovalni duh imamo v krvi in to z veseljem prenašamo tudi na mlajše generacije ki prihajajo.

PRIJAVITE SE

Ne zamudite priložnosti in se pridružite pravem klubu, kjer imamo zmagovalen duh in skrbimo za razvoj le tega.